3536302

Stažuotės

Jaunimas iki 29 metų turi galimybę paskutinio kurso metu arba po studijų išbandyti stažuotę įmonėje, kurios metu už atlygį gali praktikuotis bei dirbti pagal sutartą grafiką su darbdaviu. Stažuotė nuo praktikos skiriasi tuo, kad stažuotės metu yra mokamas sutartas atlyginimas bei suteikiama didesnė atsakomybė ir savarankiškumas užduočių metu.

Stažuotė – tobulinimasis, kvalifikacijos kėlimas, savišvieta, praktika kur nors išvykstant (pvz., į užsienį, jame studijuojant), dirbant kitoje organizacijoje arba apskritai pradedant kur nors dirbti, siekiant įgyti kompetencijų, reikalingų konkrečioje veikloje arba pareigose (pvz., norint iš karto pradėti dirbti prokuroru, bet neturint reikiamos kvalifikacijos, pradžioje skiriama į prokuratūros stažuotojo pareigas). 
Stažuotės suteikia studentams praktinę galimybę dirbti pageidaujamoje srityje. Jie sužino, kaip jų mokymosi kursas taikomas realiam pasauliui ir sukuria vertingą patirtį, kad jie taptų stipresniais kandidatais įsidarbinti po baigimo. Stažuotė gali būti puikus būdas „išbandyti“ tam tikrą karjerą. Pavyzdžiui, galite manyti, kad norite, kad po koledžo reklamoje dirbtumėte sparčiai, bet po stažuotės galite pastebėti, kad tai ne jums; tai vertinga įžvalga, kuri padės jums pasirinkti savo karjeros kelią. Kai kuriose kolegijose stažuotės taip pat įskaičiuojamos į kursų kreditą. Tai priklauso nuo jūsų individualių mokyklų poreikių, tačiau paprastai trijų mėnesių trukmės stažuotė priskiriama visam kursui.

Stažuotės privalumai

Susisiekite su mumis!