Business deal-pana

Jaunuoli! Ar abejoji, kad baigus mokslus turėsi galimybę įsidarbinti? Šis projektas tavo baimes išsklaidys ir suteiks tau galimybę pradėti savo karjerą sėkmingose įmonėse! Tau tik reikia užsiregistruoti šioje platformoje, įkelti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir kandidatuoti į norimas darbo arba praktikos pozicijas!​

Internship Lithuania apie jaunima. Jaunoji Lietuvos karta kur kas pozityviau nei vyresnieji žiūri į verslą ir verslumą, jų neslegia lyčių ar verslo dinastijų stereotipai, o nuolat svarstomas verslo idėjas jaunimas yra linkęs išbandyti be didelės baimės. Jaunimas yra ateitis ir tai nėra tik gražūs žodžiai. Šiandienos jaunimas savo darbais ir pasiekimais garsina ir toliau garsins mūsų šalį, ves ją į priekį. Jauniems talentams svarbus tiek moralinis palaikymas, tiek finansinė parama. Todėl siekiame pritraukti verslą investuoti į jaunus talentus ir sukurti bendrą sinergiją. Stažuočių programa „Internship Lithuania“, skirta kurti bendradarbiavimo ryšius su verslu, aukštojo mokymo įstaigomis ir jaunaisiais lyderiais, siekiant padėti jaunimui lengviau integruotis į darbo rinką.

kriterijai kandidatams ir KAip vyksta atranka

Šiuo metu studijuojantis arba būti baigus studijas; 
Skirta jaunimui iki 29 metų;
Nuo 0 – 3 metų darbo patirties;
Būti socialiai aktyviu ir atsakingu.

Jaunieji kandidatai užsiregistruoja sistemoje ir kandidatuoja į norimas darbo vietas. Internship Lithuania koordinatoriai analizuoja gautus gyvenimo aprašymus ir atrenka labiausiai tinkamus ir atitinkančius siūlomai pozicijai. 

Su atrinktais kandidatais susiskambiname pirmam interviu, kurio metu bendraujame su kandidatu, analizuojame reikalingas kompetencijas ir išsiaiškiname kandidato lūkesčius bei motyvaciją.

Išrenkami geriausi kandidatai, kurie sudarė tinkamiausią pirmąjį įvaizdį ir labiausiai atitinka siūlomos pozicijos kriterijus. atrinktus kandidatus su jų aprašymais pateikiame įmonei, kuri buvo pateikusi darbo pozicija. Toliau įmonė perima bendravimą su kandidatais.

Susisiekite su mumis!