Kviečiame bendradarbiauti įmones, kurios turi laisvų darbo bei praktikos pozicijų į kurias galėtų pretenduoti kandidatai iki 29 metų, turintys nuo 0 iki 3 metų patirties bei su aukštuoju išsilavinimu.

Internship Lithuania sukūrė platformą, kurioje įmonės gali lengvai ir greitai rasti reikalingus jaunuosius darbuotojus bei praktikantus, kuriuos anksčiau rekomenduodavo aukštosios mokyklos. Nuo šiol, visa informacija apie studentus, kurie mokosi paskutiniame kurse arba jau yra baigę studijas yra matomi šioje jaunimo platformoje. Taip pat, Internship Lithuania įmonėms rekomenduos ir padės atrasti geriausią jaunąjį kandidatą ieškomai darbo pozicijai bei praktikai  įmonėje užimti.

Dėl įmonės prisijungimo kodo skambinkite telefonu +37069406610

Reikalavimai įmonėms:

✔️ Įmonė ieško darbuotojo arba gali suteikti praktikos galimybę;

✔️ Įmonė savo veikloje planuoja arba yra įsidiegusi inovatyvius veiklos sprendinius;

✔️ Įmonė yra socialiai atsakinga.

Kaip bendradarbiauti?

✔️ Užsiregistruokite Internship Lithuania platformoje ir matysite jaunųjų lyderių sąrašą su jų profiliais;

✔️ Įkelkite darbo arba praktikos skelbimą į platformą ir stebėkite kandidatų sąrašą.

Atliekamos kandidatų atrankos

Esant poreikiui Internship Lithuania  atrankų koordinatorė gali atlikti pirmines kandidatų atrankas ir suteikti įmonei potencialiausių kandidatų sąrašą, taip padedama įmonei sutaupyti laiko atliekant atrankas.

Kitu atveju, įmonės visą atrankų ir įdarbinimo procesą gali atlikti pati, o naudotis tik mūsų siūlomos platformos galimybėmis.

Nauda įmonėms:

  • Talentingi jaunieji kandidatai;
  • Padedate lengviau integruotis potencialiam jaunimui į darbo rinką;
  • Sutaupote laiko ir išteklių pirminėms darbuotojų atrankoms;
  • Įmonės prisideda prie socialinės atsakomybės investuodamos į jaunimą.

Norime paminėti:

Kadangi esame ne pelno siekianti organizacija, mūsų teikiamos paslaugos nieko nekainuoja, tačiau skatiname paremti mūsų vykdomą veiklą, jeigu įmonės turi tokią galimybę. Bet kokia rėmimo formą mes labai vertiname!

Įmonėms

Kviečiame bendradarbiauti įmones, kurios turi laisvų darbo pozicijų arba praktikos vietų į kurias galėtų pretenduoti kandidatai turintys nuo 0 iki 3 metų patirties su aukštuoju išsilavinimu. Įmonės prisiregistravusios prie šios platformos gauna prieigą prie jaunųjų kandidatų sąrašo iš kurio lengvai gali išsirinkti norimą kandidatą.

Internship Lithuania paskatinimas.
Jaunieji talentai dažnai būna nepastebi tik dėl to, kad jie neturi galimybės savo gabumų atskleisti ir parodyti juos potencialiems darbdaviams. Šiuo projektu skatinama, kad įmonės prisidėtų prie jaunųjų talentų ugdymo ir efektyvesnės integracijos į darbo rinką.

Skatiname įmones jungtis prie šios programos ir atrasti savo jaunąjį talentą!