Įmonės Mars Lietuva” apžvalga apie praktiką įmonėje 

ir jaunųjų talentų ugdymą 

Viktorija Krisciunaite_Mars Lietuva

Viktorija Krisčiūnaitė
Mars Lietuva, UAB
Personalo vadovė

Karjeros siekti niekada ne per anksti! Būkite drąsūs, nebijokite bandyti, išbandyti save ir darbdavį. „Mars Lietuva“ ryšys su studijuojančiųjų bendruomene – abipusiai naudingas. Ateitį planuojantiems jaunuoliams sudarome galimybę pasitikrinti, ar jiems tinka mūsų kompanijos darbo principai, veiklos pobūdis, žmonės, aplinka, o įmonė savo ruožtu telkia potencialius įmonės specialistus ir įvertina jų gebėjimus“.

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Mars Lietuva kiekvienais metais studentams siūlo vasaros ir žiemos praktikos programas gamybos, technikos, kokybės ir kituose skyriuose. Mūsų kolektyvas visada laukia ir su džiaugsmu priima žingeidžius, energingus ir tobulėti norinčius jaunuolius, kurie dar studijų metais galvoja apie karjerą.

Praktika įmonėje. „Mars Lietuva“ vykdoma praktikos programa – tai globalios „Mars“ korporacinės kultūros dalis. Siekiame supažindinti suinteresuotus ir motyvuotus jaunuolius su jų būsimu darbu, tuo pačiu metu ir patys plečiame savo talentų bazę. Per beveik dešimtmetį, kai vykdome programą, jaunuoliai jau įsitikino, kad praktika „Mars Lietuva“ nėra formalumas – kaip įprasta visoje tarptautinėje korporacijoje „Mars“, būsimiems specialistams skiriamos realios projektinės užduotys ir mokamas darbo užmokestis“.

MicrosoftTeams-image (7)

Dainius Milius
Mars Lietuva, UAB
Energetikos padalinio praktikantas

Manau apie praktiką bei karjerą labai tinkamas posakis: You miss all the shots you don’t take. Svarbiausia būti žingeidžiu ir nebijoti iššūkių. Internship Lithuania yra labai puiki iniciatyva, per savo studijų metus esu nekartą ieškojęs praktikos ir tokio puslapio, kuris susistemintų praktikos pasiūlymus bei palengvintų studentų ir darbdavių komunikaciją.

Studento patirtis praktikos metu. Iš pradžių buvo šiek tiek nejauku, daug naujų žmonių, daug naujų techninių dalykų, kuriuos norisi kuo greičiau pažinti ir perprasti. Į kolektyvą įsilieti nebuvo sunku, žmonės labai draugiški, jaunatviški.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Labai puiki atmosfera, įmonės amžiaus vidurkis labai mažas. Įmonės darbuotojai visada nusiteikę padėti, galima drąsiai klausti bet kokių klausimų.

received_2693474010975265

Artemij Ponomariov
Mars Lietuva, UAB
Automatikos padalinio praktikantas

Kuo ankščiau atliksi praktiką, tuo daugiau naudos bus. Praktika padės ne tik pamatyti savo realią darbo aplinką, suprasti kaip visa teorija yra pritaikoma, bet ir suteiks daugiau supratimo apie savo profesiją ir galbūt padės suprasti ko iš tikro nori. Internship Lithuania susistemintas sąrašas palengvins studentams galimybę susirasti praktiką.

Studento patirtis praktikos metu. Darbuotojai priėmė labai šiltai, nuo pat pirmų dienų susidarė įspūdis, kad įmonėje dirbu daug metų ir visi yra seni pažįstami.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Nuostabi aplinka, įmonėje visi yra lygūs, o į jaunimą yra žiūrima lygiai taip pat kaip į visus kitus darbuotojus.

106093790_10207163513921458_4570714951438904014_n

Domas Mockus
Mars Lietuva, UAB
Gamybos skyriaus praktikantas

Žmogaus galimybių ribos – beribės, todėl niekada nenustokite ieškoję savęs ir visada siekite tik daugiau. Internship Lithuania, yra naudinga platforma, nes ji ne tik padės jaunimui susirasti praktiką, bet ir motyvuos mažiau aktyvius studentus. Manau, kad studentai nenori apsikrauti praktikos ieškojimu, o čia viskas yra viename puslapyje.

Studento patirtis praktikos metu. Pradėjus praktiką, jaučiausi kaip bet kuris kitas naujokas darbo vietoje, tačiau čia – žmonės mane sutiko kaip lygiavertį įmonės darbuotoją.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Kolegos priėmė šiltai, taip lyg būčiau savas ir senai pažįstamas žmogus. Visi noriai bendravo, jautėsi bendradarbių iniciatyva pradedant pokalbius, o tai, mano nuomone, yra labai svarbu naujokui. Įmonė vadovaujasi vertybėmis, kurioms svarbus jaunas darbuotojas.

Įmonės Garant group apžvalga apie praktiką įmonėje
ir jaunųjų talentų ugdymą 

Rasa Trybiene_small.jpg 2019

Rasa Trybienė
GARANT GROUP
Personalo vadovė

 Internship Lithuania programa – mums atradimas. Iš pradžių į šį bendradarbiavimą atsargiai žiūrėjome. Tačiau susitikus su atstovais gyvai, pamatėme jų ypatingą užsidegimą ir pačių tikėjimą tuo, ką daro. Džiaugiamės rezultatyviu bendradarbiavimu ir ypatingu atsidavimu šiam projektui. Puiki komunikacija ir dėmesys.

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Mūsų grupės įmonės talentų ugdyme neskirsto pagal amžių. Visi, kam žiba akys, nori tobulėti, daug ir kryptingai dirba – yra mūsų talentai, kuriuos ugdome. Nebijome jaunimo, nebijome nepatyrimo, svarbu, jog jie būtų nusiteikę mokytis ir išmokti. Ypač gerai, kai jaunuolis vadovaujasi mūsų vertybėmis, tuomet jis dinamiškas, veržlus, pasitikintis savimi ir kitais, patikimas, atsakingas ir pagarbus. Kolektyvas, kur daug jaunimo, pilnas gyvybės, šurmulio, juoko, energijos. Jaunimas išjudina mūsų „vyresnį jaunimą” kartu įgyvendinti naujas iniciatyvas, nebijoti imtis naujų sprendimų.

Įmonių patarimai  jaunimui. Jaunas žmogus turi suvokti, kad tik nuo jo paties priklauso jo gyvenimas ir karjera. Reikia būti aktyviam, aiškiai žinoti, ko nori. O jei pirmą kartą nepasisekė, bandyti dar ir dar kartą, kol pasiseks. Ieškoti įvairių galimybių ir tuo pačiu pačiam tobulėti. Internship Lithuania programa – didelė pagalba jaunuoliui, po mokslų startuojančiam jam nepažįstamoje darbo rinkoje. Ši programa – tai reali pagalba jaunimui sklandžiai ir sėkmingai joje įsitvirtinti.

0C6FEF83-BE00-44AD-86B3-B4F810853EFF

Aistė Mitkevičiūtė
,,Laivo sandėlis", UAB
Marketingo skyrius

Noriu kiekvieną jaunuolį paskatinti ieškoti praktikos arba darbo ,,Internship Lithuania”, nes ši platforma padeda greičiau, sklandžiau ir galbūt net profesionaliau pradėti kurti savo trokštamą ateities karjerą. Tai ypatinga platforma jaunimui, padedanti lengviau įsilieti į darbinę aplinką.

Studentės patirtis praktikos metu. Pirmosiomis dienomis nuotaikos buvo puikios, viskas labai patiko. Kompanija mane priėmė labai šiltai ir maloniai. Mano darbų kuratorė labai draugiška, su manimi bendrauja viaisais man rūpimais klausimais. 

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonės požiūris tikrai geras. Na, jaučiu, kad dar ne viską suprantu ir turiu dar daug mokytis, tačiau, tik dėl to jaučiuosi ,,jaunesnė” nei kiti.

fbt

Silvija Danauskaitė
GARANT GROUP
Marketingo skyrius

Nedvejokite! Registracija užtrunka vos kelias minutes, o ,,Internship Lithuania” darbuotojai yra labai rūpestingi ir puikiai pasirūpina savo aplikantais! Stažuotė suteiks daug svarbių PRAKTINIŲ žinių, be to pasisemsite patirties bendraujant darbo vietoje, tai bus ne tik tobulėjimas iš profesinės pusės, bet ir iš charakteristinės!

Studento patirtis praktikos metu. Pimosios praktikos dienos labai pozityvios, daug noro mokytis ir dirbti, vadovė nuostabi! Visas kolektyvas labai šiltai ir draugiškai mane priėmė.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonė siekia įdarbinti kuo daugiau įvairesnių žmonių į komandą, turi daug stažuotojų. Manau, jog Garant Group rūpi padėti jaunimui kopti karjeros laiptais, bei išklausyti jaunų darbuotojų šviežias idėjas.

Simona Batavičiūtė_foto


Simona Batavičiūtė
GARANT GROUP
Apskaitos skyrius

,,Intership Lithuania” yra puiki iniciatyva, padedanti integruotis ir įsilieti į darbo rinką. Jaunimui, neturinčiam, tačiau norinčiam gauti patirties, žinių, tai puikus paskatinimas ir pagalba žengti drąsesnį žingsnį pasirinktos karjeros keliu.

Studento patirtis praktikos metu. Pirmąją dieną jaudulio buvo, nežinomybė, kaip seksis, kaip kolektyvas priims šiek tiek kėlė streso. Tačiau nuotaikos geros, šiltas priėmimas ir rūpestis nuramino. Kolektyvas labai šiltai priėmė. Kaip praktikantui, naujai atėjusiam į įmonę, tai padeda jaustis geriau ir ramiau, visada gali sulaukti pagalbos, gauni atsakymus į užduodamus klausimus.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Džiugu, kad Garant group noriai priima jaunimą praktikai. Taip pat patys studentai, turi stengtis ir imti viską iš įmonės, kad sukauptų kuo daugiau žinių, kurias panaudos ateityje.

KN-logo-LT-RGB-01

Įmonės Klaipėdos Nafta apžvalga apie praktiką įmonėje
ir jaunųjų talentų ugdymą 

fotto

Ligita Motiejauskaitė
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos procesų specialistė

Internship Lithuania yra ne pelno siekianti savanoriška organizacija, kurioje dirbantys specialistai padeda jauniems žmonėms įsitvirtini darbo rinkoje. Skatinu jaunimą jungtis prie šios programos, nes ji tik įsibėgėja, o mes jau turime daug šaunių karjeros istorijų.

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Klaipėdos naftoje yra daug dirbančių jaunų žmonių ir ypač daug jaunų specialistų. Taip pat, yra daug sėkmės istorijų, kada po praktikos jaunuoliai yra įdarbinami. Tai parodo, kad įmonėje tikrai yra galimybių jaunimui realizuoti save ir atskleisti savo talentus. Įmonėje yra susiformavusi puiki kultūra, tam kad būtų suteiktos praktikos vietas studentams, kurie nori įgyti praktinių žinių ir kompetencijų. Logistikos skyriuje esu praktikantų vadovė, tai džiaugiuosi, kad tenka sutikti labai talentingų jaunų žmonių ir tuo pačiu stengiuosi, kad jiems praktikos laikas būtų kuo įmanoma vertingesnis. 

Įmonių patarimai  jaunimui. Nebijoti drąsiai kreiptis į įmonės ir pabrėžti savo motyvaciją bei norą pradėti karjerą būtent toje pasirinktoje įmonėje. Įmonės labai vertina motyvuotus darbuotojus, kurie pasiryžę mokytis ir tobulėti, todėl reikėtų drąsiai rodyti savo įgūdžius ir nebijoti tiesiogiai kreiptis į įmones.


Rokas Špokauskas
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos skyrius

Nuostabi iniciatyva, padedanti jaunimui atskleisti savo gabumus ir atrasti norimą darbo vietą. Būtinai prisijunkite ir išmėginkite, tai gali būti Jūsų kelias į darbo vietą apie kurią svajojate.

Studento patirtis praktikos metu. Šiek tiek nerimavau dėl didelio informacijos kiekio ir naujos darbinės aplinkos. Tačiau labai šiltas ir malonus priėmimas su dovanomis ir puikiomis nuotaikomis išsklaidė nerimą. Patirtis gauta praktikos metu, tapo pirmaisiais žingsniais karjeros kūrimo kelyje.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Nuostabi darbinė aplinka, visų įmonės darbuotojų nuomonė yra vertinama ir gerbiama, nesvarbu ar tai jaunesnio ar mažiau patirties turinčio nuomonė.

IMG_2359

Anželika Abramova
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos skyrius

“Internship Lithuania” yra pirmas žingsnis savo srities profesionalumo link. Tai labai aktuali iniciatyva šiuolaikiniam jaunimui, padedanti siekti karjeros tikslų.

Studentės patirtis praktikos metu. Įmonėje vertina kiekvieną darbuotoją ir praktikantą bei suteikia didelę motyvaciją tobulėti savo pasirinktoje specialybėje. Buvau labai maloniai nustebinta, jog kolektyvas priėmė draugiškai. Supažindino su vidinėmis įmonės taisyklėmis ir mielai atsakydavo į visus kilusius klausimus.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonėje dirbantys kolegos priėmė labai šiltai. Visi parodė pavyzdį, koks turėtų būti kolektyvas iš tikrųjų.

Karina Smirnovaitė
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos skyrius

Internship Lithuania puiki  iniciatyva, suteikianti galimybę studentui prisitaikyti darbo rinkoje, įgauti profesinės patirties. Kol esame jauni, turime rinkti kuo daugiau patirties ir siekti savo svajonių!

Studentės patirtis praktikos metu. Pirmoji diena praktikoje išliks viena įsimintiniausių. Pilną baimės studentę, atvykus į padalinį, kolektyvas pasitiko draugiškai ir priėmė kaip sau lygų kolegą. Užduotys parenkamos pagal studento galimybes, suteikiamos ne tik profesinės, tačiau ir kūrybinės užduotys, o kas, mano manymu, svarbiausia, jog visada yra išklausoma studento nuomonė. 

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonės požiūris palankus studentui. Praktikos metu nei dienos nesijaučiu prastesnė, visuomet gaunu atsakymus į rūpimus klausimus. Įmonėje tampi ne tik praktikantu, bet ir įmonės dalimi, kolega.

i.p

Izabela Pavlovič
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos skyrius

Niekada nereikia bijoti kažką daryti, nes tai ką darai visada išeis tik į gerą. Žinoma ne visada iš pirmo karto viskas pasiseks, bet kuo labiau stengsiesi, tuo bus geresnis rezultatas, kuris ateityje tikrai pagelbės.

Studentės patirtis praktikos metu. Pirmas įspūdis – visi priėmė draugiškai, todėl ir nuotaika buvo gera. Visi priėmė draugiškai, pačią pirmą dieną pasijaučiau priimta. Visi labai linksmi, nors ir darbas vyksta, bet vis tiek atrandama laiko ir pajuokauti, kas manau tikrai yra labai gerai, ir nesudaro tokios nemalonios aplinkos. 

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Man būtent labai patiko bendradarbiavimas, padėjo surasti praktiką. Tikrai stengėsi pagelbėti visais įmanomais klausimais, labai nuoširdus ir draugiškas bendravimas.

IMG_6117

Rimantė Šerpytytė
Klaipėdos Nafta, AB
Projektų vadovė

Einšteinas siekdamas rezultatų 99 kartus bandė, kad vienas kartas būtų sėkmingas. Mano patarimas – išnaudoti visas galimas praktikos galimybes, tobulėjimui skirtus seminarus, skirtingas laisvalaikio veiklas, nes nebūtinai iš pirmo karto suprasite, kurioje srityje esate geriausias. Intership Lithuania puiki iniciatyva ieškant savęs kaip darbo rinkos dalyvio. Skatinu išnaudoti programos teikiamas galimybes, nes kada jeigu ne dabar! Pirmyn!

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Jaunimą į savo darbo aplinką priimame labai pozityviai, supažindiname ne tik su vidine bendrovės kultūra ir veiklos specifika, bet ir nukreipiame į rinką plačiąja prasme – skatiname dalyvauti seminaruose, mokymuose. Vidinių susirinkimų metu visada suteikiame galimybę išreikšti nuomonę, kviečiame pasisakyti apie atliekamas užduotis. AB Klaipėdos nafta nuolatos suteikia galimybę jaunimui atlikti savanorišką arba privalomąją studijų praktiką skirtinguose įmonės padaliniuose. Papildomai, jau kelerius metus iš eilės, už geriausius akademinius rezultatus bendrovė skiria vardines stipendijas geriausiai besimokantiems Klaipėdos universiteto studentams. Atkreiptinas dėmesys, kad ne vienas Klaipėdos universiteto studentas į bendrovę atlikti praktikos grįžta ne vieną kartą.

Įmonių patarimai  jaunimui. Jaunimą įmonėje vertinu labai pozityviai. Manau, tai puiki galimybė abipusiam tobulėjimui – įmonė jaunuoliui suteikia praktinių žinių, o jaunimas įmonei dažnu atveju suteikia inovatyvumo ir priverčia į kai kuriuos procesus pažvelgti kitu kampu. 

MicrosoftTeams-image

Edvinas Ringys
Klaipėdos Nafta, AB
SGD komercijos tarnyba

Lietuvoje yra daugybė galimybių siekti perspektyvios karjeros, auginti bei saugoti Lietuvą ir jos kalbą, papročius. Internship Lithuania yra puiki galimybė bei iniciatyva jaunimui norinčiam gyventi, dirbti Lietuvoje ir turėti nuostabią ateitį čia. Tad tikrai REKOMENDUOJU visus norinčius prisijungti prie šios iniciatyvos ir kurti ateitį visiems drauge.

Studento patirtis praktikos metu. Pirmos nuotaikos įmonėje buvo labai skirtingos kiekvieną dieną, pradžioje šiek tiek streso baimės, nes nežinojau ko laukti ir tikėtis, bėgant laikui liko šiek tiek baimės, kadangi atlieku pirmąją savo praktiką, norisi darbus atlikti tikrai gerai ir greitai, tad tenka susidurti su iššūkiais, kurie labai motyvuoja ir skatina judėti toliau ir mokytis iš visų suteikimų šansų įmonėje, bei SGD komercijos skyriuje. Dabar nuotaikos yra labai smagios ir skatinančios judėti toliau, siekti savų tikslų, nesustoti ir svarbiausia tobulėti. Jaučiuosi labai laimingas, kad prisijungiau čia ir tikrai žinau, kad kitos tokios superinės įmonės nerasčiau niekur kitur.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonės požiūris į jaunimą darbo vietoje yra vertinamas ir gerbiamas. Visada išklausoma nuomonė, siūlymai ką būtų galima įmonėje ir jos veikloje patobulinti. Kadangi įmonė yra sukaupusi didelį žinių ir patirties bagažą visuomet juo pasidalina su jaunaisias įmonės darbuotojais bei atsako į visus jiems rūpimus, nežinomus klausimus. Kolektyvas pasitiko labai šiltai, visas SGD komercijos skyrius bei įmonės vadovai pasirūpino jaunuoju savo praktikantu ir niekuomet nepaliko manęs vieno. Visi darbai bei pramogos po darbų buvo beproto smagios ir visuomet jaučiausi šio kolektyvo dalimi, nesvarbu kokiam praktikos laikotarpiui bebūčiau atėjęs kolektyvas labai mane nustebino ir skatino kasdien į įmone ateiti linksmai bei darbingai nusiteikus ir svarbiausia jaustis gerai.

Rekomendacija ieškantiems praktikos. Internship Lithuania iniciatyva yra beproto naudinga ir būtina dabartiniam mūsų Lietuvos jaunimui. Daugelis jaunų žmonių bėga iš Lietuvos ieškodami praktikos ar geresnės darbo vietos užsienyje, mano manymu ši inicaityva turėtų parodyti jaunimui kokia yra nuostabi bei palanki Lietuvos sistema siekti žinių, kelti ekonomikos lygį, didinti meilę Lietuvai bei žinoma didinti darbo perspektyvas Lietuvoje.

Nerijus Strazdauskas
Klaipėdos Nafta, AB
SGD logistikos vadovas

Internship Lithuania yra pirma tokia platforma, kuri padeda realiai abiems pusėms. Įmonėse kuriuose praktiką atliko studentas yra kaip filtras leidžiantis išfiltruoti grynuolius ir perduoti žinią kitoms kompanijoms.

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Įmonė mielai priima įvairių kursų ir studijų programų studentus. Be to, studentas praktikos metu atlieka realias užduotis. Naujai įsidarbinę darbuotojai gauna visokeriopą pagalbą iš visų įmonės darbuotojų, o talentai tik labiau įgauna tikrosios patirties. Jaunimas pradėdamas darbą dažnai iškelia daug klausimų įmonėje nusistovėjusiems procesams. Žingeidumas kartais padeda įmonei išsigryninti silpnas vietas.

Įmonių patarimai  jaunimui. Jaunimas yra kolega su kuriuo atlieki ar atliksi įvairias užduotis. Įmonėje taikoma politika leidžia laisvai reikšti mintis ir pasiūlymus. Skirtinga nuomonė yra gerai, nes tai leidžia išsigryninti motyvus. Tik drąsus žmonės pasiekia savo tikslų. Žmogus, kuris turi nuomonę visada bus išgirstas. Patarčiau visada būti aktyviais ir siekti asmeninio tobulėjimo.

104284650_3034204103333172_7739150781797666563_o

Karolis Žalimas
Klaipėdos Nafta, AB
SGD terminalas

Stenkitės, dirbkite, rodykite iniciatyvą, kad po mokslų įsidarbinti šansai būtų dideli, o pažintys geriausios 🙂

Studento patirtis praktikos metu. Svajonės išsipildymas, praktika AB “Klaipėdos nafta” yra daugelio SGD inžinerijos studento svajonė. Kolektyvas priėmė šiltai ir draugiškai, visi buvo susidomėję su manimi susipažinti.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonės požiūrį vertinu gerai, į jaunimą žiūrima pagal tai, kiek pastangų jie įdeda praktikos metu.

69705656_2064594237002798_80710411246108672_n

Paulius Stepušaitis
Klaipėdos Nafta, AB
SGD terminalo eksploatacijos skyriaus inžinierius

Internship Lithuania tai labai sveikintina vykdoma veikla, kuri iš tiesų padeda jaunimui atsiskleisti bei rasti tinkamą karjeros kryptį. Jaunimui lieka tik naudotis tokioms sąlygomis. Manau, kad tai puiki platforma jaunimui, kuriam kartais sunku rasti darbo vietą vien dėl to, jog neturi pakankamai patirties.
Įmonėms tai taip pat puikus šansas užsiauginti jų lūkesčius atitinkantį specialistą.

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Jaunimas į įmonę įneša naujovių: kitokį (šiuolaikinį) požiūri į darbą ir darbo klutūrą. Kartais tai pagreitina darbinių problemų sprendimą. Įmonė suteikia puikias darbo sąlygas, prieigą prie reikalingos informacijos, o draugiškas kolektyvas visada pasidalins patirtimi, patars kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Priimame draugiškai, stengiames kad jaunasis kolega jaustųsi kuo patogiau ir kuo greičiau įsilietų į naują darbo aplinką 🙂
Šiuo metu mūsų skyriuje praktiką atlieka 3 praktikantai. Manau, suteikiame jiems visas sąlygas atsiskleisti: prieigą prie informacijos, supažindiname su savo darbo specifiką, taip pat vedame ekskursijas. Galimybių atisiskleisti tikrai yra – visą kitą priklauso tik nuo jų pačių.

Įmonių patarimai  jaunimui. Stengtis nebijoti rodyti iniciatyvą, būti smalsiems ir viskuo domėtis, nebijoti klausti vyresnių kolegų patarimo.

38405328_1762088963826480_3217070619422097408_o

Julius Kochas
Klaipėdos Nafta, AB
SGD terminalas

Siekiant sėkmingai įsilieti į darbo rinką baigus studijas, reikia įgyti kiek įmanoma daugiau patirties studijų laikotarpiu. Todėl reikia išnaudoti visas galimybes ir taip pat savo praktikos vietoje dirbti užtikrintai ir atsakingai. Ši iniciatyva yra tikrai naudinga, visa informacija apie praktikos ar darbo vietą pateikiama vienoje vietoje. Tai ypatingai palengvina gyvenimą jauniems, praktikos beieškantiems studentams, kurie dar tiksliai nežino kur norėtų atlikinėti praktiką. Matydami praktikos vietas su veiklos aprašymu studentai gali lengviau apsispresti.

Studento patirtis praktikos metu. Pirmąją dieną į ofisą atėjau su baime, nes nežinojau ką tiksliai reikės daryti, kaip visa tai vyks. Tačiau pašnekėjus su savo praktikos vadovu viskas tapo aškiau. Kiekvieną dieną gaudavau reikėdavo atlikti vis įdomesnes ir rimtesnes užduotis. Taip pat labai pasisekė, jog galėjau prisidėti prie įmonės projektų nuo pat jų pradžios, mačiau kaip vyksta visas projekto ruošimas, kiek darbo reikia įdėti jog visa tai taptų realybe.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Požiūrį į jaunimą vertinu teigiamai. Įmonėje nesijaučiau atskirtas nuo kitų darbuotojų, visada buvo išklauosoma mano nuomonė ties tam tikrais darbais ar užduotimis. Visi buvo pasiruošę padėti iškilus sunkumams atliekant man priskirtas užduotis, dalinosi įmonės naujienomis. Kolektyvas priėmė labai šiltai, visi buvo pasiruošę padėti visais iškilusiais klausimais. Taip pat darbas su kolektyvų išmokė kelių svarbių gyvenimiškų dalykų, kurie pravers ateityje.

MG.Photo

Matas Gandramavičius
Klaipėdos Nafta, AB
SGD terminalas

Internship Lithuania suteikia galimybę tapti pastebėtam, realizuoti sukauptas teorines ir praktines žinias prisidedant prie įmonės vykdomos veiklos bei tapti neatsiejama perspektyvios ir profesionalios komandos dalimi. Tai yra puiki galimybė būti pastebėtam perspektyvių įmonių ir prisidėti prie šių įmonių vykdomos veiklos, kuriant pridėtinę vertę ne tik įmonei bet ir sau.

Studento patirtis praktikos metu. Buvau itin motyvuotas sukauptas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Visas patikėtas atlikti užduotis įvykdžiau su pozityviu požiūriu saugiau ir sėkmingai.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Vertinu ypač gerai, nes yra atsižvelgiama į jauno žmogaus nuomonę bei siūlomas praktines rekomendacijas. Šioms rekomendacijoms yra suteikiamos visos realizavimo galimybės. Įmonė priėmė draugiškai ir profesionaliai. Buvau aiškiai supažindintas su kontroliuojamais technologiniais procesais ir patikėtomis atsakomybėmis.