Įmonės Garant group apžvalga apie praktiką įmonėje
ir jaunųjų talentų ugdymą 

Rasa Trybiene_small.jpg 2019

Rasa Trybienė
GARANT GROUP
Personalo vadovė

 Internship Lithuania programa – mums atradimas. Iš pradžių į šį bendradarbiavimą atsargiai žiūrėjome. Tačiau susitikus su atstovais gyvai, pamatėme jų ypatingą užsidegimą ir pačių tikėjimą tuo, ką daro. Džiaugiamės rezultatyviu bendradarbiavimu ir ypatingu atsidavimu šiam projektui. Puiki komunikacija ir dėmesys.

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Mūsų grupės įmonės talentų ugdyme neskirsto pagal amžių. Visi, kam žiba akys, nori tobulėti, daug ir kryptingai dirba – yra mūsų talentai, kuriuos ugdome. Nebijome jaunimo, nebijome nepatyrimo, svarbu, jog jie būtų nusiteikę mokytis ir išmokti. Ypač gerai, kai jaunuolis vadovaujasi mūsų vertybėmis, tuomet jis dinamiškas, veržlus, pasitikintis savimi ir kitais, patikimas, atsakingas ir pagarbus. Kolektyvas, kur daug jaunimo, pilnas gyvybės, šurmulio, juoko, energijos. Jaunimas išjudina mūsų „vyresnį jaunimą” kartu įgyvendinti naujas iniciatyvas, nebijoti imtis naujų sprendimų.

Įmonių patarimai  jaunimui. Jaunas žmogus turi suvokti, kad tik nuo jo paties priklauso jo gyvenimas ir karjera. Reikia būti aktyviam, aiškiai žinoti, ko nori. O jei pirmą kartą nepasisekė, bandyti dar ir dar kartą, kol pasiseks. Ieškoti įvairių galimybių ir tuo pačiu pačiam tobulėti. Internship Lithuania programa – didelė pagalba jaunuoliui, po mokslų startuojančiam jam nepažįstamoje darbo rinkoje. Ši programa – tai reali pagalba jaunimui sklandžiai ir sėkmingai joje įsitvirtinti.

0C6FEF83-BE00-44AD-86B3-B4F810853EFF

Aistė Mitkevičiūtė
,,Laivo sandėlis", UAB
Marketingo skyrius

Noriu kiekvieną jaunuolį paskatinti ieškoti praktikos arba darbo ,,Internship Lithuania”, nes ši platforma padeda greičiau, sklandžiau ir galbūt net profesionaliau pradėti kurti savo trokštamą ateities karjerą. Tai ypatinga platforma jaunimui, padedanti lengviau įsilieti į darbinę aplinką.

Studentės patirtis praktikos metu. Pirmosiomis dienomis nuotaikos buvo puikios, viskas labai patiko. Kompanija mane priėmė labai šiltai ir maloniai. Mano darbų kuratorė labai draugiška, su manimi bendrauja viaisais man rūpimais klausimais. 

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonės požiūris tikrai geras. Na, jaučiu, kad dar ne viską suprantu ir turiu dar daug mokytis, tačiau, tik dėl to jaučiuosi ,,jaunesnė” nei kiti.

fbt

Silvija Danauskaitė
GARANT GROUP
Marketingo skyrius

Nedvejokite! Registracija užtrunka vos kelias minutes, o ,,Internship Lithuania” darbuotojai yra labai rūpestingi ir puikiai pasirūpina savo aplikantais! Stažuotė suteiks daug svarbių PRAKTINIŲ žinių, be to pasisemsite patirties bendraujant darbo vietoje, tai bus ne tik tobulėjimas iš profesinės pusės, bet ir iš charakteristinės!

Studento patirtis praktikos metu. Pimosios praktikos dienos labai pozityvios, daug noro mokytis ir dirbti, vadovė nuostabi! Visas kolektyvas labai šiltai ir draugiškai mane priėmė.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonė siekia įdarbinti kuo daugiau įvairesnių žmonių į komandą, turi daug stažuotojų. Manau, jog Garant Group rūpi padėti jaunimui kopti karjeros laiptais, bei išklausyti jaunų darbuotojų šviežias idėjas.

Simona Batavičiūtė_foto


Simona Batavičiūtė
GARANT GROUP
Apskaitos skyrius

,,Intership Lithuania” yra puiki iniciatyva, padedanti integruotis ir įsilieti į darbo rinką. Jaunimui, neturinčiam, tačiau norinčiam gauti patirties, žinių, tai puikus paskatinimas ir pagalba žengti drąsesnį žingsnį pasirinktos karjeros keliu.

Studento patirtis praktikos metu. Pirmąją dieną jaudulio buvo, nežinomybė, kaip seksis, kaip kolektyvas priims šiek tiek kėlė streso. Tačiau nuotaikos geros, šiltas priėmimas ir rūpestis nuramino. Kolektyvas labai šiltai priėmė. Kaip praktikantui, naujai atėjusiam į įmonę, tai padeda jaustis geriau ir ramiau, visada gali sulaukti pagalbos, gauni atsakymus į užduodamus klausimus.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Džiugu, kad Garant group noriai priima jaunimą praktikai. Taip pat patys studentai, turi stengtis ir imti viską iš įmonės, kad sukauptų kuo daugiau žinių, kurias panaudos ateityje.

KN-logo-LT-RGB-01

Įmonės Klaipėdos Nafta apžvalga apie praktiką įmonėje
ir jaunųjų talentų ugdymą 

fotto

Ligita Motiejauskaitė
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos procesų specialistė

Internship Lithuania yra ne pelno siekianti savanoriška organizacija, kurioje dirbantys specialistai padeda jauniems žmonėms įsitvirtini darbo rinkoje. Skatinu jaunimą jungtis prie šios programos, nes ji tik įsibėgėja, o mes jau turime daug šaunių karjeros istorijų.

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Klaipėdos naftoje yra daug dirbančių jaunų žmonių ir ypač daug jaunų specialistų. Taip pat, yra daug sėkmės istorijų, kada po praktikos jaunuoliai yra įdarbinami. Tai parodo, kad įmonėje tikrai yra galimybių jaunimui realizuoti save ir atskleisti savo talentus. Įmonėje yra susiformavusi puiki kultūra, tam kad būtų suteiktos praktikos vietas studentams, kurie nori įgyti praktinių žinių ir kompetencijų. Logistikos skyriuje esu praktikantų vadovė, tai džiaugiuosi, kad tenka sutikti labai talentingų jaunų žmonių ir tuo pačiu stengiuosi, kad jiems praktikos laikas būtų kuo įmanoma vertingesnis. 

Įmonių patarimai  jaunimui. Nebijoti drąsiai kreiptis į įmonės ir pabrėžti savo motyvaciją bei norą pradėti karjerą būtent toje pasirinktoje įmonėje. Įmonės labai vertina motyvuotus darbuotojus, kurie pasiryžę mokytis ir tobulėti, todėl reikėtų drąsiai rodyti savo įgūdžius ir nebijoti tiesiogiai kreiptis į įmones.

Karina Smirnovaitė
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos skyrius

Internship Lithuania puiki  iniciatyva, suteikianti galimybę studentui prisitaikyti darbo rinkoje, įgauti profesinės patirties. Kol esame jauni, turime rinkti kuo daugiau patirties ir siekti savo svajonių!

Studentės patirtis praktikos metu. Pirmoji diena praktikoje išliks viena įsimintiniausių. Pilną baimės studentę, atvykus į padalinį, kolektyvas pasitiko draugiškai ir priėmė kaip sau lygų kolegą. Užduotys parenkamos pagal studento galimybes, suteikiamos ne tik profesinės, tačiau ir kūrybinės užduotys, o kas, mano manymu, svarbiausia, jog visada yra išklausoma studento nuomonė. 

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonės požiūris palankus studentui. Praktikos metu nei dienos nesijaučiu prastesnė, visuomet gaunu atsakymus į rūpimus klausimus. Įmonėje tampi ne tik praktikantu, bet ir įmonės dalimi, kolega.

IMG_2359

Anželika Abramova
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos skyrius

“Internship Lithuania” yra pirmas žingsnis savo srities profesionalumo link. Tai labai aktuali iniciatyva šiuolaikiniam jaunimui, padedanti siekti karjeros tikslų.

Studentės patirtis praktikos metu. Įmonėje vertina kiekvieną darbuotoją ir praktikantą bei suteikia didelę motyvaciją tobulėti savo pasirinktoje specialybėje. Buvau labai maloniai nustebinta, jog kolektyvas priėmė draugiškai. Supažindino su vidinėmis įmonės taisyklėmis ir mielai atsakydavo į visus kilusius klausimus.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonėje dirbantys kolegos priėmė labai šiltai. Visi parodė pavyzdį, koks turėtų būti kolektyvas iš tikrųjų.


Rokas Špokauskas
Klaipėdos Nafta, AB
Logistikos skyrius

Nuostabi iniciatyva, padedanti jaunimui atskleisti savo gabumus ir atrasti norimą darbo vietą. Būtinai prisijunkite ir išmėginkite, tai gali būti Jūsų kelias į darbo vietą apie kurią svajojate.

Studento patirtis praktikos metu. Šiek tiek nerimavau dėl didelio informacijos kiekio ir naujos darbinės aplinkos. Tačiau labai šiltas ir malonus priėmimas su dovanomis ir puikiomis nuotaikomis išsklaidė nerimą. Patirtis gauta praktikos metu, tapo pirmaisiais žingsniais karjeros kūrimo kelyje.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Nuostabi darbinė aplinka, visų įmonės darbuotojų nuomonė yra vertinama ir gerbiama, nesvarbu ar tai jaunesnio ar mažiau patirties turinčio nuomonė.

IMG_6117

Rimantė Šerpytytė
Klaipėdos Nafta, AB
Projektų vadovė

Einšteinas siekdamas rezultatų 99 kartus bandė, kad vienas kartas būtų sėkmingas. Mano patarimas – išnaudoti visas galimas praktikos galimybes, tobulėjimui skirtus seminarus, skirtingas laisvalaikio veiklas, nes nebūtinai iš pirmo karto suprasite, kurioje srityje esate geriausias. Intership Lithuania puiki iniciatyva ieškant savęs kaip darbo rinkos dalyvio. Skatinu išnaudoti programos teikiamas galimybes, nes kada jeigu ne dabar! Pirmyn!

Įmonės nuomonė apie jaunimo ugdymą praktikos metu. Jaunimą į savo darbo aplinką priimame labai pozityviai, supažindiname ne tik su vidine bendrovės kultūra ir veiklos specifika, bet ir nukreipiame į rinką plačiąja prasme – skatiname dalyvauti seminaruose, mokymuose. Vidinių susirinkimų metu visada suteikiame galimybę išreikšti nuomonę, kviečiame pasisakyti apie atliekamas užduotis. AB Klaipėdos nafta nuolatos suteikia galimybę jaunimui atlikti savanorišką arba privalomąją studijų praktiką skirtinguose įmonės padaliniuose. Papildomai, jau kelerius metus iš eilės, už geriausius akademinius rezultatus bendrovė skiria vardines stipendijas geriausiai besimokantiems Klaipėdos universiteto studentams. Atkreiptinas dėmesys, kad ne vienas Klaipėdos universiteto studentas į bendrovę atlikti praktikos grįžta ne vieną kartą.

Įmonių patarimai  jaunimui. Jaunimą įmonėje vertinu labai pozityviai. Manau, tai puiki galimybė abipusiam tobulėjimui – įmonė jaunuoliui suteikia praktinių žinių, o jaunimas įmonei dažnu atveju suteikia inovatyvumo ir priverčia į kai kuriuos procesus pažvelgti kitu kampu. 

MicrosoftTeams-image

Edvinas Ringys
Klaipėdos Nafta, AB
SGD komercijos tarnyba

Lietuvoje yra daugybė galimybių siekti perspektyvios karjeros, auginti bei saugoti Lietuvą ir jos kalbą, papročius. Internship Lithuania yra puiki galimybė bei iniciatyva jaunimui norinčiam gyventi, dirbti Lietuvoje ir turėti nuostabią ateitį čia. Tad tikrai REKOMENDUOJU visus norinčius prisijungti prie šios iniciatyvos ir kurti ateitį visiems drauge.

Studento patirtis praktikos metu. Pirmos nuotaikos įmonėje buvo labai skirtingos kiekvieną dieną, pradžioje šiek tiek streso baimės, nes nežinojau ko laukti ir tikėtis, bėgant laikui liko šiek tiek baimės, kadangi atlieku pirmąją savo praktiką, norisi darbus atlikti tikrai gerai ir greitai, tad tenka susidurti su iššūkiais, kurie labai motyvuoja ir skatina judėti toliau ir mokytis iš visų suteikimų šansų įmonėje, bei SGD komercijos skyriuje. Dabar nuotaikos yra labai smagios ir skatinančios judėti toliau, siekti savų tikslų, nesustoti ir svarbiausia tobulėti. Jaučiuosi labai laimingas, kad prisijungiau čia ir tikrai žinau, kad kitos tokios superinės įmonės nerasčiau niekur kitur.

Įmonės aplinka ir požiūris į jaunimą darbo vietoje. Įmonės požiūris į jaunimą darbo vietoje yra vertinamas ir gerbiamas. Visada išklausoma nuomonė, siūlymai ką būtų galima įmonėje ir jos veikloje patobulinti. Kadangi įmonė yra sukaupusi didelį žinių ir patirties bagažą visuomet juo pasidalina su jaunaisias įmonės darbuotojais bei atsako į visus jiems rūpimus, nežinomus klausimus. Kolektyvas pasitiko labai šiltai, visas SGD komercijos skyrius bei įmonės vadovai pasirūpino jaunuoju savo praktikantu ir niekuomet nepaliko manęs vieno. Visi darbai bei pramogos po darbų buvo beproto smagios ir visuomet jaučiausi šio kolektyvo dalimi, nesvarbu kokiam praktikos laikotarpiui bebūčiau atėjęs kolektyvas labai mane nustebino ir skatino kasdien į įmone ateiti linksmai bei darbingai nusiteikus ir svarbiausia jaustis gerai.

Rekomendacija ieškantiems praktikos. Internship Lithuania iniciatyva yra beproto naudinga ir būtina dabartiniam mūsų Lietuvos jaunimui. Daugelis jaunų žmonių bėga iš Lietuvos ieškodami praktikos ar geresnės darbo vietos užsienyje, mano manymu ši inicaityva turėtų parodyti jaunimui kokia yra nuostabi bei palanki Lietuvos sistema siekti žinių, kelti ekonomikos lygį, didinti meilę Lietuvai bei žinoma didinti darbo perspektyvas Lietuvoje.