People search-amico

Jaunuoli! Ar abejoji, kad baigus mokslus turėsi galimybę įsidarbinti? Šis projektas tavo baimes išsklaidys ir suteiks tau galimybę pradėti savo karjerą sėkmingose įmonėse! Tau tik reikia užsiregistruoti šioje platformoje, įkelti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir kandidatuoti į norimas darbo arba praktikos pozicijas!​

Internship Lithuania apie jaunima. Jaunoji Lietuvos karta kur kas pozityviau nei vyresnieji žiūri į verslą ir verslumą, jų neslegia lyčių ar verslo dinastijų stereotipai, o nuolat svarstomas verslo idėjas jaunimas yra linkęs išbandyti be didelės baimės. Jaunimas yra ateitis ir tai nėra tik gražūs žodžiai. Šiandienos jaunimas savo darbais ir pasiekimais garsina ir toliau garsins mūsų šalį, ves ją į priekį. Jauniems talentams svarbus tiek moralinis palaikymas, tiek finansinė parama. Todėl siekiame pritraukti verslą investuoti į jaunus talentus ir sukurti bendrą sinergiją. Stažuočių programa „Internship Lithuania“, skirta kurti bendradarbiavimo ryšius su verslu, aukštojo mokymo įstaigomis ir jaunaisiais lyderiais, siekiant padėti jaunimui lengviau integruotis į darbo rinką.

Patarimai jaunimui

CV rašymo šablonas

Dažniausiai pirmajį įspūdį apie kandidatą į darbuotojus ir praktiką darbdavys susidaro iš atsiųsto CV. Todėl labai svarbu pasiruošti tinkamą CV, kuris pritrauktų darbdavio dėmesį ir būtų tvarkingas. Internship Lithuania pateikia vieną iš populiariausių CV rašymo šablonų, kuris jums padės savo gyvenimo aprašymą susikurti tvarkingą.

Jaunimas norintys registruotis kaip kandidatai į praktikos ar darbo pozicijas turi atitikti šiuos 4 pagrindinius kriterijus:

Šiuo metu studijuojantis arba būti baigus studijas; 
Skirta jaunimui iki 29 metų;
Nuo 0 – 3 metų darbo patirties;
Būti socialiai aktyviu ir atsakingu.

galimybės jaunimui

Savanoriavimas

Savanoriška veikla – savanorio neatlygintinai atliekama visuomenei naudinga veikla, kurios sąlygos nustatomos savanorio ir šios veiklos organizatoriaus susitarimu.

Praktika

Labiausiai tinkamas būdas  besimokantiems ar studijuojantiems jauniems žmonėms įgyti patirties, pasirinkti patraukliausią veiklos sritį – savanoriška praktika.

Įdarbinimas

Internship Lithuania dalinasi įmonių darbo pasiūlymais, kurie skirti socialiai atsakingam ir aktyviam jaunimui iki 29 metų, kurie yra su patirtimi nuo 0 iki 3 metų.

Susisiekite su mumis!